هفده راز برای نوشتن تیترهای فراگیر


کلماتی که باید در نوشتن تیتر مقالات بکار ببرید

دوست دارید بدانید چگونه تیتر‌هایی برای مقالات و یا پست‌های وبلاگتان بنویسید که باعث شود آن‌ها به‌سرعت در دنیای اینترنت فراگیر شوند؟

پس اولین قدم شما به‌عنوان یک نویسنده تبلیغاتی حرفه‌ای این است که یاد بگیرید چه واژه‌هایی در ربودن توجه مخاطبانتان مؤثرتر هستند. این هم لیستی از واژه‌هایی که می‌توانید از آن‌ها در عناوین و تیترهای خود استفاده کنید تا توجه بیشتری از جانب خوانندگان خود دریافت کرده و میزان اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی را ارتقاء دهید.

دنباله نوشتار...

متاتگ های مهم را بشناسیم

به تازگی متخصصان سئو از تاثیر گذاری این متا تگ ها تردید دارند . آنها معتقدند که متا تگ ها از روش های قدیمی SEO و بهینه سازی سایت هستند و دیگر تاثیری ندارند . اما اشخاص دیگری مثل من ، استفاده از این متا تگ ها را ترجیح می دهند زیرا باعث برقراری شفاف تر موتور های جستجو با وب سایت و اطلاعات شما می شوند.
دنباله نوشتار...

انواع متاتگ ها و تاثیر آنها بر سئو

در مقاله قبلی شما را با متا تگ ها آشنا کردیم و متا تگ های اصلی و اختیاری را به شما معرفی کردیم.در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع متا تگ ها آشنا سازیم و اهمیت و تأثیر هریک از آنها را در سئو سایت به صورت جداگانه بررسی کنیم.با ما همراه باشید:

دنباله نوشتار...

Bounce Rate چیست؟


راز بزرگ سئو امروزه و آینده همین جمله است که: سایتی مورد توجه گوگل است که کاربرانش از سایت راضی باشند. شاید این جمله را به نوعی پاسخ سوال بالایی هم دانست.

دنباله نوشتار...

تخریب کننده های سئو


استراتژی‌هایی برای افزایش سئو که می‌تواند به رتبه سایت شما لطمه وارد کند

اطلاعات زیادی در مورد بهینه‌سازی موتور جستجو (سئو) وجود دارد که گاهی می‌تواند تشخیص اینکه چه‌کاری باید انجام شود و چه‌کاری نباید انجام شود را دشوار کند. افرادی به‌اصطلاح «متخصص» هم هستند که به‌صورت آنلاین راهنمایی‌ها و «توصیه‌ها»ی خود را می‌فروشند و متأسفانه خیلی از روش‌هایی که آن‌ها آموزش می‌دهند ممکن است واقعاً به رتبه آنلاین وب‌سایت شما لطمه بزند.

دنباله نوشتار...

چه مقدار از زمان خود را به سئو اختصاص دهیم


استراتژی سئو بسیار مهم است به خصوص  به عنوان عادت های بازدیدکنندگان و تغییر الگوریتم های موتور جستجو.بازدید کنندگان خیلی کم به این موضوع علاقه دارند که هنگام جستجو درباره ی اطلاعات بطور مستقیم با کسب و کار مربوط به آن مطلب مواجه شوند.علاوه بر این امروزه 16.9% از مصرف کنندگان به جستجوی خود با انتخاب اولین ،بالاترین و غالب ترین کانال بازاریابی دیجیتال خاتمه میدهند.

دنباله نوشتار...

روش های نگارش سئو


روش‌های نگارش سئو؟ بله. ممکن است سال 2015 باشد ولی محتوا و بهینه‌سازی موتور جستجو همچنان دست‌به‌دست می‌چرخد. فایده یک نوشته‌ی باکیفیت که آخرسر در صفحه چهلم نتایج جستجوی گوگل قرار می‌گیرد چیست؟ هیچ‌کس آن را نخواهد دید. به همین ترتیب، اگر محتوای شما ارزش خواندن نداشته باشد و هدفمند نباشد، رتبه یک در نتایج جستجو نیز کمکی به شما نخواهد کرد.

دنباله نوشتار...

9 استراتژی امتحان شده ی سئو


 استراتژی‌های منطقی سئو منجر به موفقیت آنلاین و رشد تجاری می‌شود، ولی با توجه به تکامل مداوم دنیای وب و موتورهای جستجو، تشخیص اینکه کدامیک از استراتژی‌ها منطقی هستند می‌تواند کار دشواری باشد. برای اینکه مطلب از این هم پیچیده‌تر شود کافی است بدانید که اطلاعات نادرست زیادی نیز دراین‌باره منتشرشده است. هرچند که راه‌حل بسیار ساده است :

"همگام با تغییرات پیش بروید و بهترین تکنیک‌های موجود در این زمینه را به کار برید."

دنباله نوشتار...