سه شنبه 26 تیر 1397
Emrouz News Agency
محل تبلیغات شما
آخرین مطالب
 • آخرین مطالبی که به تازگی در سایت منتشر شده اند...
 • آپدیت آفلاین نود 32
  نرم افزار آنتی ویروس امروزه به یکی از مهمترین نرم افزار های یک سیستم عامل به حساب می آید . تا از اطلاعات و سیستم عامل شما از ویروس ها و بد افزار ها مواظبت کند. اما بدلیل کرک نبودن و غیر فعال بودن نرم افزار های آنتی ویروس این امکان برای بعضی از کاربران مهیا نیست که بتوانند از آن ها استفاده کنند.

  ما در این آموزش سعی داریم تا به شما نحوه آپدیت آنتی ویروس نود آنلاین و آپدیت آنتی ویروس نود آفلاین را آموزش دهیم. با ما برای یادگیری آپدیت همراه باشید.

  آموزش آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود

  ۱ـ برای دریافت آپدیت آنتی ویروس ابتدا باید نسخه آن را پیدا کنید. برای کسب نسخه آنتی ویروس طبق تصویر عمل کنید.


  آموزش آپدیت آنتی ویروس نود


  ۲ـ نرم افزار آنتی ویروس را باز کنید > از قسمت گزینه ۱ عکس ، بر روی About  کلیک کنید. با این کار می توانید مشاهده کنید که نسخه آنتی ویروس شما Smart Security هست یا ESET nod32  . و هم می توانید از قسمت گزینه ۲ عکس ، برای فهمیدن نسخه اقدام کنید.

  ۳ـ حال نوبت آن رسیده است که آپدیت آفلاین آنتی ویروس خود را مطابق با نوع نسخه آنتی ویروس خود دانلود کنید . پیشنهاد نیو دانش به شما این است که آپدیت آفلاین را از سایت های مرجع به اسم سافت گذر تهیه کنید تا آپدیت ها کاملا به روز باشند .

  جهت دانلود رایگان فایل آپدیت آفلاین جدید بر لینک های مسقتیم زیر کلیک نمایید، لطفا با توجه به نوع آنتی ویروس نصب شده خود در سیستمتان بر لینک ها کلیک نمایید. در صفحه ایی که به آن مراجعه می کنید Regular download را کلیک نمایید و صبر کنید تا شمارش معکوس تمام شود و سپس کدی را به شما نشان میدهد را در کادر مربوطه زده و سپس بر روی continue کلیک کرده و بعد بر روی Download file کلیک نمایید تا دانلود شروع شود. اگر از شما برای دانلود یوزرنیم و پسورد خواست می توانید از یوزرنیم و پسورد های زیر استفاده نمایید.


  Username:TRIAL-0226336427
  Password:sr5akpu7ka


  nod32 offline update

  smart security offline update  ۴ـ بعد از دانلود فایل آپدیت ، فایل را بر روی درایور C خود ذخیره کنید. آدرس فایل آپدیت را کپی کنید. بعنوان مثال: C:\update nod 32

  ۵ـ نرم افزار آنتی ویروس را باز کنید دکمه F5 را از روی کیبورد انتخاب کنید تا وارد قسمت تنظیمات آنتی ویروس شوید.

  ۶ـ از قسمت تنظیمات سمت چپ بر روی گزینه Update  کلیک کنید گزینه Setting  را انتخاب کنید .


  آموزش آفلاین آنتی ویروس  آموزش آنلاین آنتی ویروس


  ۷ـ از قسمت Update Server بر روی Edit کلیک کنید. حال آدرس فایل آپدیت را در اینجا Paste  کنید. بر روی گزینه Add کلیک کنید تا آدرس وارد فیلد زیر شود .سپس بر روی OK کلیک کنید.


  آپدیت آنتی ویروس ESET NOD 32


  ۸ـ از سمت چپ نرم افزار بر روی Update  کلیک کنید سپس گزینه Update Now را انتخاب کنید. حال عملیات آپدیت آفلاین آنتی ویروس در حال انجام شدن است.


  دانلود آپدیت آنتی ویروس نود 32 آفلاین و آنلاین


  تبلیغات
 • برای تبلیغ سایت یا محصولات خود با ما تماس بگیرید.