close
متخصص ارتودنسی
Code Center
آژانس خبری امروزنآEmrouzna - 101

آخرين مطالبتظاهرات صدهزار نفری مقابل دفتر نخست وزیر انگلیس


شرکت کنندگان در این تظاهرات که مقابل ساختمان شماره ۱۰ داونینگ استریت لندن برگزار شد، خشم و اعتراض خود را علیه اقدام نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» به انتشار کاریکاتورهای موهن از نبی اکرم (ص) اعلام کردند.

دنباله نوشتار...

عامل شکست های پی‌در‌پی «پرسپولیس» چیست؟

تیم فوتبال پرسپولیس این فصل روزهای خوشی را سپری نمی کند. در داخل و حتی در خارج از زمین این تیم با مشکلات زیادی روبرو شده است. اما واقعا چرا پرسپولیس به روز افتاده است؟ راه حل رهایی از بحران چیست؟

دنباله نوشتار...

هیچگاه دست حمایت‌کننده‌ای در سینما پشت من نبود


پرویز پرستویی که با چند فیلم در جشنواره فیلم فجر 33 حضور دارد درباره نسل جدید فیلمسازان و مشاوره هایی که به آنها می دهد، صحبت کرد.

دنباله نوشتار...

شوک قیمتی پایان سال به زندگی کارگران/ اثر کاهش تورم دقیقا کجاست؟


نمایندگان کارگران می‌گویند در آستانه پایان سال ۹۳، معیشت خانوارهای کارگری با شوک‌های قیمتی جدیدی در بخش خوراک و حمل و نقل مواجه شده که این امر باعث تشدید کسری درآمدی آنها نسبت به هزینه ها شده است.

دنباله نوشتار...

درخشان در پرسپولیس ماندنی شد/ ارائه برنامه ۲ ساله به باشگاه

کمیته فنی باشگاه پرسپولیس ضمن حمایت از حمید درخشان، بر ادامه فعالیت این مربی در پرسپولیس تاکید کرد.

دنباله نوشتار...

سقوط آمریکا و اسرائیل را به زودی خواهیم دید/ راز محبوبیت حاج قاسم


نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران، با تشریح تأثیرات انقلاب اسلامی بر مناسبات منطقه و جهان و تحلیل راز تأثیرگذاری شخصیت‌های انقلابی تأکید کرد: سقوط آمریکا و اسرائیل را به زودی خواهیم دید.

دنباله نوشتار...

راهی تازه برای کشتن پشه های ناقل مالاریا


پشه ها و غالبا پشه نوع آنوفل ناقل بیماری مالاریا است. یک بیماری مرگبار که انسان ها را در بسیاری از کشورها تهدید می کند. در این برنامه جهان آینده با کاربرد ابزار ساده، ارزان و جدیدی آشنا می شویم که دانشمندان برای کشتن این پشه ها و بهبود شرایط بهداشتی خانواده های آفریقایی اختراع کرده اند.

دنباله نوشتار...

درخواست خانواده امدادگر آمریکایی از داعش


خانواده امدادگر آمریکایی که روز جمعه گروه موسوم به “دولت اسلامی” اعلام کرد که در سوریه و در جریان یک حمله هوایی کشته شده، ضمن ابراز امیدواری از نادرست بودن این خبر از داعش خواستند تا با آنها در رابطه با دخترشان تماس گیرند.

دنباله نوشتار...

نامه اعتراض ایوبی به دبیر جشنواره فیلم برلین


در پی رفتار دبیر جشنواره فیلم برلین با یکی از فیلمسازان ایرانی، حجت الله ایوبی در نامه ای به وی گلایه خود را از این رفتار اعلام کرد.

دنباله نوشتار...

ورود سامانه بارشی به کشور از امروز/ ۲ روز بارانی در تهران


یک کارشناس سازمان هواشناسی، با تشریح آخرین وضع جوی مناطق مختلف کشور، از ورود سامانه بارشی به کشور از امروز خبر داد و گفت: روزهای سه‌‌شنبه و چهارشنبه این هفته، بارش‌های خوبی در تهران رخ می دهد.

دنباله نوشتار...

شمار پناهجویان از شرق اکراین به کی یف افزایش یافت


همزمان با ادامه درگیری ها در شرق اوکراین هر روز تعداد بیشتری از ساکنان این نواحی خانه های خود را به مقصد شهرهای امن ترک می کنند.

دنباله نوشتار...

 افتتاح جشنواره فیلم «برلیناله»


شصت و پنجمین جشنواره فیلم برلین «بریناله» روز پنجشنبه با حضور ستارگان متعدد سینما بر فرش قرمز رسما آغاز شد.

دنباله نوشتار...