close
دانلود آهنگ جدید
آژانس خبری امروزنآ - 131

سقوط آمریکا و اسرائیل را به زودی خواهیم دید/ راز محبوبیت حاج قاسم


نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران، با تشریح تأثیرات انقلاب اسلامی بر مناسبات منطقه و جهان و تحلیل راز تأثیرگذاری شخصیت‌های انقلابی تأکید کرد: سقوط آمریکا و اسرائیل را به زودی خواهیم دید.

دنباله نوشتار...

راهی تازه برای کشتن پشه های ناقل مالاریا


پشه ها و غالبا پشه نوع آنوفل ناقل بیماری مالاریا است. یک بیماری مرگبار که انسان ها را در بسیاری از کشورها تهدید می کند. در این برنامه جهان آینده با کاربرد ابزار ساده، ارزان و جدیدی آشنا می شویم که دانشمندان برای کشتن این پشه ها و بهبود شرایط بهداشتی خانواده های آفریقایی اختراع کرده اند.

دنباله نوشتار...

درخواست خانواده امدادگر آمریکایی از داعش


خانواده امدادگر آمریکایی که روز جمعه گروه موسوم به “دولت اسلامی” اعلام کرد که در سوریه و در جریان یک حمله هوایی کشته شده، ضمن ابراز امیدواری از نادرست بودن این خبر از داعش خواستند تا با آنها در رابطه با دخترشان تماس گیرند.

دنباله نوشتار...

نامه اعتراض ایوبی به دبیر جشنواره فیلم برلین


در پی رفتار دبیر جشنواره فیلم برلین با یکی از فیلمسازان ایرانی، حجت الله ایوبی در نامه ای به وی گلایه خود را از این رفتار اعلام کرد.

دنباله نوشتار...

ورود سامانه بارشی به کشور از امروز/ ۲ روز بارانی در تهران


یک کارشناس سازمان هواشناسی، با تشریح آخرین وضع جوی مناطق مختلف کشور، از ورود سامانه بارشی به کشور از امروز خبر داد و گفت: روزهای سه‌‌شنبه و چهارشنبه این هفته، بارش‌های خوبی در تهران رخ می دهد.

دنباله نوشتار...

شمار پناهجویان از شرق اکراین به کی یف افزایش یافت


همزمان با ادامه درگیری ها در شرق اوکراین هر روز تعداد بیشتری از ساکنان این نواحی خانه های خود را به مقصد شهرهای امن ترک می کنند.

دنباله نوشتار...

 افتتاح جشنواره فیلم «برلیناله»


شصت و پنجمین جشنواره فیلم برلین «بریناله» روز پنجشنبه با حضور ستارگان متعدد سینما بر فرش قرمز رسما آغاز شد.

دنباله نوشتار...

انتقاد ظریف از برخی رسانه های داخلی


محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه از برخی رسانه های داخلی که در این مقطع باوجود تکذیبیه رسمی این وزارتخانه باز هم خبرهای دروغ رسانه های خارجی را منعکس می کنند، انتقاد کرد.

دنباله نوشتار...

دولت نگران مصالح سیاسی است نه ناتوان


احمدعلی نیارکی فعال سیاسی به اقتصادپرس گفت : بهانه دولت مبنی بر ناتوانی در شناسایی خانواده های با درآمد بالای 2و نیم میلیون تومان فاقد توجیه منطقی و استدلال کافی است .

دنباله نوشتار...

اجرای طرح همسر یابی دولت تا پایان سال


مدیرکل برنامه ریزی و تعالی ازدواج و خانواده وزارت ورزش وجوانان گفت: امیدواریم طرح همسان‌گزینی تا پایان سال رونمایی شود.

دنباله نوشتار...