close
دانلود آهنگ جدید
آژانس خبری امروزنآ - 132

تخلف استقلال و پرسپولیس از ابتدای فصل

نامه‌های ابتدای فصل وزارت ورزش و سازمان لیگ با استناد به حرف‌های خود مسئولان در مورد رعایت سقف بودجه‌ها نه تنها در استقلال و پرسپولیس اجرا نشد بلکه به نظر می‌رسد هزینه‌ها از قبل هم بیشتر شده است.

دنباله نوشتار...

حضور سردار سلیمانی در حمله موشکی حزب الله به اسرائیل

 «حمله به نظامیان اسرائیل در مرزهای لبنان، نشانه گسترش شبکه سلولی حزب‌الله لبنان است که آیت‌الله خامنه‌ای خواسته بود.»

دنباله نوشتار...

آیا دعای ما در ظهور امام زمان(عج) تأثیر دارد؟


دعا ظرفیت شیعیان را در پذیرش آموزه امامت و مهدویت پرورش می‌‎دهد، چنانچه جامعه از دعا لب فرو بسته، فرج امام زمان را به ‌عنوان خواسته خویش مطرح نکند، توفیقی برای اجابت خداوند نسبت به این نیاز بنیادی جامعه نخواهد بود.

دنباله نوشتار...

شیرین عبادی عامل شکنجه جوانان در ایران


توکلی گفت: خانم شیرین عبادی مدتی قبل از انقلاب، دادستان تهران بوده، تعداد زیادی از پرونده‌ی‌ جوانان انقلابی به دستور وی به دادگاه‌نظامی ارجاع داده است تا در دادگاه نظامی سخت ترین مجازات‌ها و شکنجه‌ها در انتظار آن‌ها باشد.

دنباله نوشتار...

تلاش برای قانونی شدن مجوز خوانندگی زنان/عشقی مثلثی که به خوانندگی چیمن ختم می شود!


در یک کلام این فیلم را باید تلاشی برای ترویج خوانندگی زنان و تلاش به آنها برای دریافت مجوز دانست. زنانی که هوایی سنگین همانند بمب شیمیایی راه حنجره آنها را گرفته است و مانع خواندن آنها می شود.

دنباله نوشتار...

رونمایی از رنوی برقی در ایران+عکس

یک خودروی برقی فرانسوی در ایران رونمایی شد.

دنباله نوشتار...

تصاویر/خروج دستگاه TBM در مترو مشهد

دستگاه TBM صبح پنجشنبه از میدان سعدی خارج و حفاری جبهه جنوبی خط 2 قطار شهری مشهد به اتمام رسید این مراسم با حضور استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد، فرمانده قرارگاه خاتم النبیاء (ص) و جمعی از مسوولان شهری برگزار شد 
دنباله نوشتار...

دکمه پیراهن پرستویی را بدوزید!

محمدعلی سجادی کارگردان شناخته شده سینما، در فیلم "دو" و در یک سکانس کوتاه در برابر پرویز پرستویی ایفای نقش کرده است. سجادی در این سکانس در جمله ای به پرستویی می‌گوید: دکمه پیراهنت افتاده! معلوم نیست این جمله یک نماد است یا نوعی شوخی!

دنباله نوشتار...

ششمین روز سی و سومین جشنواره فیلم فجر+تصاویر


ششمین روز سی و سومین جشنواره فیلم فجر با حضور هنرمندان سینما در مرکز همایشهای بین المللی برج میلاد تهران در حال برگزاری است

دنباله نوشتار...

در حمله جت های اردنی یک گروگان آمریکایی کشته شد


گروه موسوه به دولت اسلامی (داعش) روز جمعه مدعی شدند که در حمله هوایی هواپیماهای اردن به ساختمانی در رقه مقر این گروه، یک زن گروگان آمریکایی کشته شده است.

دنباله نوشتار...