آخرین مطالبشیرین عبادی عامل شکنجه جوانان در ایران


توکلی گفت: خانم شیرین عبادی مدتی قبل از انقلاب، دادستان تهران بوده، تعداد زیادی از پرونده‌ی‌ جوانان انقلابی به دستور وی به دادگاه‌نظامی ارجاع داده است تا در دادگاه نظامی سخت ترین مجازات‌ها و شکنجه‌ها در انتظار آن‌ها باشد.

دنباله نوشتار...

تلاش برای قانونی شدن مجوز خوانندگی زنان/عشقی مثلثی که به خوانندگی چیمن ختم می شود!


در یک کلام این فیلم را باید تلاشی برای ترویج خوانندگی زنان و تلاش به آنها برای دریافت مجوز دانست. زنانی که هوایی سنگین همانند بمب شیمیایی راه حنجره آنها را گرفته است و مانع خواندن آنها می شود.

دنباله نوشتار...

رونمایی از رنوی برقی در ایران+عکس

یک خودروی برقی فرانسوی در ایران رونمایی شد.

دنباله نوشتار...

تصاویر/خروج دستگاه TBM در مترو مشهد

دستگاه TBM صبح پنجشنبه از میدان سعدی خارج و حفاری جبهه جنوبی خط 2 قطار شهری مشهد به اتمام رسید این مراسم با حضور استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد، فرمانده قرارگاه خاتم النبیاء (ص) و جمعی از مسوولان شهری برگزار شد 
دنباله نوشتار...

دکمه پیراهن پرستویی را بدوزید!

محمدعلی سجادی کارگردان شناخته شده سینما، در فیلم "دو" و در یک سکانس کوتاه در برابر پرویز پرستویی ایفای نقش کرده است. سجادی در این سکانس در جمله ای به پرستویی می‌گوید: دکمه پیراهنت افتاده! معلوم نیست این جمله یک نماد است یا نوعی شوخی!

دنباله نوشتار...

ششمین روز سی و سومین جشنواره فیلم فجر+تصاویر


ششمین روز سی و سومین جشنواره فیلم فجر با حضور هنرمندان سینما در مرکز همایشهای بین المللی برج میلاد تهران در حال برگزاری است

دنباله نوشتار...

در حمله جت های اردنی یک گروگان آمریکایی کشته شد


گروه موسوه به دولت اسلامی (داعش) روز جمعه مدعی شدند که در حمله هوایی هواپیماهای اردن به ساختمانی در رقه مقر این گروه، یک زن گروگان آمریکایی کشته شده است.

دنباله نوشتار...

مسکو؛ نتایج نامشخص مذاکرات سه جانبه برای صلح در اوکراین


آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و فرانسوا اولاند رئیس جمهوری فرانسه بعد از ساعت های مذاکره عصر روز جمعه مذاکرات با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه برای رسیدن به توافقی درباره صلح پایدار در شرق اوکراین را آغاز کردند.

دنباله نوشتار...

عظمت کشورعامل قدرت درمذاکرات/دشمن می‌خواهد هویت را از اسلام بگیرد


خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: این انسجام و عظمت کشور است که زمینه ای شده تا وزارت امور خارجه با این لحن و این موضع در برابر مخالفان در جهت تحقق حقوق ملت مذاکره کرده و ذره ای عقب نشینی نکند.

دنباله نوشتار...

عکسهای جدید غزل کرمعلی بازیگر سریال معراجی ها


عکسهای جدید غزل کرمعلی بازیگر سریال معراجی ها

دنباله نوشتار...