مهمترین و موثرترین تگ در سئو سایت

تگ ها، کدهای خروجی صفحات سایت هستند که تاثیر مستقیم بر فرایند سئو دارند، در این مبحث قصد داریم مهمترین و موثرترین تگ در سئو سایت را معرفی کنیم و در مورد هر یک به طور مختصر شرح دهیم. تگ و متا تگ هایی که به شما کمک می کنند تا بازدید سایت خود را به طور چشمگیری افزایش دهید. در واقع هدف از استفاده تگ های سئو در html، بهینه‌سازی سایت است.

دنباله نوشتار...

ظهور و سقوط یک رئیس جمهور

سازمان سیا برای نزدیک شدن به بنی صدر از پوشش امور اقتصادی استفاده کرده که دیدارهایی یک ماه قبل از پیروزی انقلاب، با بنی صدر داشته است و در آن دیدارها نهایتا بنی صدر با دریافت حقوق ماهیانه هزار دلار به عنوان مشاور اقتصادی یک شرکت تجاری پوششی موافقت می‌کند. 

دنباله نوشتار...

پیام فوری رئیس جمهور اوکراین به پوتین

زلنسکی که به زبان روسی صحبت می‌کرد، گفت: «ضمانت‌های امنیتی و بی‌طرفی، وضعیت غیرهسته ای کشور ما است. ما آماده‌ایم که برای آن اقدام کنیم.» 

دنباله نوشتار...

جدیدترین گزینه فدراسیون فوتبال برای جانشینی اسکوچیچ

هرچند دراگان اسکوچیچ و دوستانش روی پیروزی مقابل لبنان و ماندن در تیم ملی حساب باز کرده‌اند اما شنیدیم این سرمربی کروات شانس زیادی در این راه ندارد!

دنباله نوشتار...

تهران امسال خاموش می‌شود؟

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران با تشریح برنامه های گذر از اوج مصرف برق این کلانشهر در سال ۱۴۰۱ گفت: تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که گذر مطمئن و مطلوبی در زمان اوج بار مصرف امسال داشته باشیم.

دنباله نوشتار...

تصویر ماهواره‌ای از پالایشگاه آرامکوی جده پس از حملات موشکی+ عکس

تصویر ماهواره‌ای از تاسیسات شرکت آرامکو در جده که نشانگر حجم بالای خسارات حمله انصار-الله یمن می‌باشد‌. ضربه سنگین انصارالله منجر به آتش سوزی و تخریب کامل یک مخزن و آسیب جدی به پنج مخزن و تاسیسات دیگر شده است. 

دنباله نوشتار...

چهارشنبه اکتشافات جدید

ناسا روز چهارشنبه هفته جاری، کشف‌های جدید تلسکوپ فضایی "هابل" را اعلام می‌کند که یک رکورد و یک رصد هیجان انگیز را وعده داده است. 

دنباله نوشتار...

مخترع گیف بر اثر ابتلا به کرونا در گذشت

استیو ویلهایت مخترع GIF به دلیل ابتلا به کووید-۱۹ در سن ۷۴ سالگی درگذشت.

دنباله نوشتار...

ولادیمیر پوتین ثروتمندترین فرد در دنیا است؟

رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین، یکی از جالب ترین شخصیت های سیاسی تاریخ است؛ او همچنین ممکن است ثروتمندترین فرد جهان نیز باشد.

دنباله نوشتار...

استراحت یک روزه تیم عملیات تلسکوپ فضایی

یم عملیات تلسکوپ فضایی "جیمز وب" پس از کنار زدن و جمع کردن روکش محافظ خورشیدی این تلسکوپ و استقرار محافظ خورشیدی آن یک روز به استراحت پرداخت تا در حین آن، سال نوی میلادی را جشن بگیرند و از امروز مجددا به سر کار باز می‌گردند.

دنباله نوشتار...