close
متخصص ارتودنسی
Code Center
آژانس خبری امروزنآEmrouzna - 92

آخرين مطالببنابر تحریم باشد ملت ایران هم می‌تواندتحریم کند/ قطع اتکاء به نفت


رهبر معظم انقلاب به تهدیدهای دولت زورگو و قلدر امریکا و تحریم های جدید دنباله روهای اروپایی آن اشاره کردند و گفتند: اگر بنابر تحریم باشد، ملت ایران هم می تواند تحریم کند و این کار را خواهد کرد.

دنباله نوشتار...

آب شرب و آب بهداشتی در اردبیل تفکیک شود


اردبیل – معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای استان اردبیل بر ضروری تفکیک آب شرب و آب بهداشتی در راستای مدیریت مصرف آب در این استان تاکید کرد.

دنباله نوشتار...

دیدار مخفیانه سردار سلیمانی در ترکیه


«خالد مشعل با قاسم سلیمانی، فرمانده ارشد ایرانی دیدار کرده است. این دیدار، روابط محکم بین تهران و این گروه فلسطینی را برجسته می کند.»

دنباله نوشتار...

جنجال جدید بنیامین و سارا نتانیاهو در سرزمین‌های اشغالی


رئیس دفتر بازرسی و حسابرسی رژیم صهیونیستی از سوءاستفاده‌های بنیامین و سارا نتانیاهو خبر داده است. در این گزارش آمده که کارکنان دفتر نتانیاهو گاهی اوقات مجبور شده اند هزینه‌های شخصی او را از جیب خود بپردازند بدون آنکه این پول بعدا به آنها پرداخت شود.

دنباله نوشتار...

بزرگ‌ترین حمله سایبری آمریکا به ایران


یک مامور سابق اطلاعاتی آمریکا هم در گفت‌وگو با رویترز تایید کرده که آژانس امنیت ملی آمریکا به فن‌آوری پنهان کردن بدافزار جاسوسی در هارددیسک‌ها دست یافته است.

دنباله نوشتار...

در یک حمله انتحاری در افغانستان ۲۰ مامور پلیس کشته شدند


حمله انتحاری به یک مرکز پلیس در ولایت لوگر در افغانستان، دست کم ۲۰ مامور پلیس را کشت.

دنباله نوشتار...

سیسی: داعش در حاشیه مدیترانه خطری بزرگ برای اروپا است


تنش بین دولت لیبی مستقر در طرابلس و حکومت نظامیان در مصر بالا گرفته است. عامل آن حملات هواپیماهای مصری است که بدون کسب مجوز از دولت لیبی مواضع داعش در شهر دارنا را بمباران کرده اند.

دنباله نوشتار...

بوکوحرام از عزم جدی خود برای جلوگیری از انتخابات نیجریه خبر داد


ابوبکر شکاو، رهبر بوکوحرام در ویدئویی از عزم جدی خود برای جلوگیری از برگزاری انتخابات قریب الوقوع در نیجریه خبر داد.

دنباله نوشتار...

سنوات کارگران بدون رای‌گیری2برابر شد/تصمیم‌گیری درباره حق بن نقدی


عضو شورای عالی کار با تشریح نشست عصر امروز این شورا از صورتجلسه افزایش پایه سنواتی کارگران از 500 تومان روزانه به 1000 تومان و احتمال اجرای آن از ابتدای سال آینده بدون موافقت کارگران و دولت خبر داد.

دنباله نوشتار...

سوگواره خشکسالی ادامه دارد / طعم تلخ بی آبی بر لبان کرمانی‌ها


کرمان – خشکسالی در بزرگترین استان کشور رفته رفته سبک زندگی مردم را تغییر می دهد و در این میان روستاییان بیشترین تاثیر را از بی آبی می چشند و از کشاورز به کارگران ساختمانی تبدیل می شوند.

دنباله نوشتار...

آمارها از صادرات نرم افزار ایرانی/ فاصله زیاد با اهداف برنامه


صنعت نرم افزار ایران که قرار بود تا پایان برنامه پنجم توسعه کشور، ۲ درصد تولید ناخالص ملی را از آن خود کند در فاصله کمتر از یکسال مانده به پایان این برنامه، در آمار و ارقام با این هدف فاصله دارد.

دنباله نوشتار...

مجری های ویژه برنامه های نوروز 94 اعلام شدند


علی ضیاء و نوید محمودی در شبکه یک، آزاده نامداری و بیژن بیرنگ در شبکه دو، احسان علیخانی شبکه سه و شهاب حسینی در شبکه پنج شبکه‌های سیما برای ساعات نزدیک به تحویل سال، برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک می‌بینند که شبیه ماراتن سریال‌های نوروزی و رمضانی، رقبای خاص خود را دارد و اکثر مجریان و برنامه‌سازان علاقه دارند در چنین لحظاتی روی آنتن زنده باشند...

دنباله نوشتار...